Стратегія компанії

EATON

Компанія ТОВ «Леон Гідравлік» професійно надає інжинірингові послуги в галузі гідравліки, автоматичних централізованих систем змащення (АЦСЗ), фільтрації масел, спеціальних рідин та ЗОР.

Проектування, монтаж та обслуговування гідравлічних систем та централізованих систем змащення — процес, що вимагає не тільки теоретичного та практичного досвіду, а й величезної концентрації та взаємодії між рядом служб та окремих фахівців. Наша компанія планує зміцнювати досягнуті позиції на ринку гідравлічного обладнання в Україні за рахунок розширення практики реалізації комплексних технічних і проектних рішень, що включають широкий перелік робіт від проектування гідравлічних систем і централізованих систем змащення до їх здачі в експлуатацію.

Стратегічне управління

У ринкових умовах стратегічне управління підприємством — це засіб, що забезпечує розвиток бізнесу у довгостроковому періоді. Минулим управляти неможливо, це відбувається під впливом обставин, що раніше склалися, і тільки чітке бачення майбутнього дає можливість змінити щось у поточному стані. Щоб скористатися можливістю, майбутнім слід керувати, інакше його наступ виявиться випадковим.

Стратегічне бачення компанії Леон Гідравлік:

Стати кращим постачальником для споживачів Придбання статусу пріоритетного постачальника є одним з наших ключових завдань для підтримки довгострокових відносин із замовниками. Ця мета передбачає не тільки розвиток виробництва, продажу та ціноутворення, а й інвестування значних коштів у навчання та розвиток персоналу, бізнес-процесів та підходів до створення стратегічної цінності для наших клієнтів.

 Впровадити передові практики управління компанією та досягнення результатів досягнення стратегічних цілей компанії та стратегія, заснована на забезпеченні довгострокової стійкості бізнесу вимагає структурних організаційних перетворень. Леон Гідравлік продовжить впровадження найкращих практик управління, заснованих на єдиному баченні, цінностях, культурі та ефективному впровадженні змін у рамках усієї Компанії.

ilc_logo
parker_100_35 HAWE
RAASM_LOGO  snyder_100_35
duplomatic_logo_100_35 RAASM
Hydac_mini_logo SETTIMA
Oil Gear ARGO
Contarini Power-Hydraulik
Zp