ПРО НАС

EATON

  Компанія ТОВ «Леон Гідравлік» (Leon Hydraulic Ltd) — інжинірингове виробничо-комерційне підприємство. ТОВ «Леон Гідравлік» є розробником (проектування), постачальником (сертифікований авторизований дилер і партнер світових виробників: DROPSA S.p.A (Італія), RAASM S.p.a. (Італія), SETTIMA MECCANICA S.r. DUPLOMATIC Oleodinamica SA (Італія), OLEDINAMICA GECO (Італія), KRAL AG (Австрія), EATON Technologies GmbH / INTERNORMEN (Німеччина), BEKA LUBRICATION BAIER + KÖPPEL GMBH + CO. KG (Німеччина), EA VICKERS, CHAR-LYNN, HYDROKRAFT, INTEGRATED HYDRAULICS), виконавцем монтажних та пусконалагоджувальних робіт, сервісного обслуговування широкого спектру гідравлічних систем, обладнання та компонентів, автоматичних централізованих систем змащення (АЦСЗ), а також обладнання та фільтруючих систем для масел, ЗОР та спеціальних рідин.

Корпоративні цінності Леон Гідравлік – це:

Орієнтованість на замовника та Довгострокова перспектива — ми робимо все для розвитку та забезпечення конкурентоспроможності наших замовників, тому що саме вони обирають нас. Ми прагнемо лідерства, дивимося далеко вперед і не втрачаємо можливості вчитися та розвиватися.

Чесність та порядність — найміцніший фундамент усіх взаємовідносин та основа нашої репутації.

Якість і новаторство — у питаннях якості ми не йдемо на компроміс. Ми невпинно працюємо над покращенням та індивідуалізацією наших рішень, а також над важливими інноваціями.

Відповідальність — ми беремо на себе відповідальність за свої дії і вносимо внесок у покращення життя тих співтовариств, де ми працюємо.

Партнерство та Робота в задоволення — ми поважаємо та довіряємо один одному і своїм партнерам, і разом досягаємо блискучих результатів. Ми отримуємо задоволення від спільної роботи та пишаємось нашими досягненнями.

Придбавши продукцію ТОВ «Леон Гідравлік»,
Ви отримуєте:

— розробку технічних завдань та впровадження проектів нашими технічними фахівцями;
— системно інтегровані гідравлічні системи та фільтруюче обладнання;
— високоякісні продукти, що знижують витрати та економічні ресурси;
— низькі витрати на обслуговування та ремонт обладнання;
— монтаж та пусконалагоджувальні роботи спеціалістами нашої компанії або шефмонтаж за участю наших спеціалістів;
— навчання ваших спеціалістів на місцях фахівцями нашої компанії;
— якісне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Тільки професіоналізм та взаєморозуміння зі споживачем продукції може бути запорукою успішного результату!

 

DROPSA
Internormen HAWE
Hydraut BEKA
John_Crane RAASM
Hydac_mini_logo SETTIMA
Imo_pump Hydraut
Contarini Power-Hydraulik
Zp