Стенд гідравлічних випробувань котлів вагонів-цистерн

Комплект обладнання призначений для роботи в складі стенду гідравлічних випробувань котлів вагонів-цистерн у якості насосної групи високого тиску, в умовах не вибухонебезпечного навколишнього середовища, що не містить хімічно активних випарів.
Комплект обладнання складається з окремих вузлів та агрегатів, зібраних на єдиній рамі, магістральних трубопроводів та встановлюються в зручному для обслуговування та експлуатації, обумовленому Замовником, місці.

До складу комплекту обладнання входять:
— Запірні клапани;
— Зворотні клапани (нержавіюча сталь, умовний прохід 32мм, міжфланцеве виконання);
— Насосний агрегат (модель CRNE-HS спеціального виконання фірми «Grundfos», Данія);
— Байпасні клапани;
— Датчик тиску аналоговий (MBS 3000 «Danfoss» з кислотостійкої нержавіючої сталі (AISI 316L) з діапазоном вимірювання 0 до 40 бар);
— Система управління (забезпечує безступінчасте завдання порогових значень тиску (0… 29 бар), плавне підвищення і зниження тиску з налаштовуваною швидкістю, що не перевищує 0,5 МПа / хв);
— Трубно-фітингова група (безшовні нержавіючі сталеві труби високого тиску з перехідними елементами 1/4 «BSP на ділянках приєднання до гідросистеми).

hydraulic-test-stand

Комплект обладнання відповідає вимогам ДЕРЖСТАНДАРТ 12.2.040–79 «ССБП. Гідроприводи об’ємні та системи мастильні. Загальні вимоги безпеки до конструкції». Усі зовнішні з’єднання оснащені фітингами у відповідь або іншими елементами для під’єднання трубопроводів. Усі гідравлічні з’єднання забезпечують необхідну міцність та герметичність.
Електрична частина комплекту обладнання відповідає вимогам ГОСТ 12.2.007.0–75 ССБП. Електротехнічні вироби. Загальні вимоги безпеки», НПАОП 40.1–1.21–98 «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів», НПАОП 40.1–1.32–01 «Правила улаштування електроустановок».
У вигляді робочої рідини рекомендується використовувати воду з розміром механічних включень менш ніж 50мкм.
Усі зовнішні поверхні елементів комплекту обладнання, що вимагають захисту від корозії, мають маслостійке корозійне покриття світлого кольору.
Температура довкілля від +5ºС до +40ºС. Робоча температура води від +5 до +80 °С.
Гарантійний термін експлуатації обладнання — 24 місяці.

hydraulic-circuit-hydraulic-test-stand