Система змащення форм заливки газобетону

Компанією ЛЕОН ГІДРАВЛІК було спроєктовано та змонтовано систему змащування форм заливки газобетону. Система забезпечує покриття виробів тонким шаром олії за допомогою розпилюючих форсунок.

Система є конструкцією зі зварних труб, масляного насоса, повітряних і масляних колекторів, клапанів, інжекторів і форсунок. Мастильний матеріал захоплюється шестеренним насосом із проміжного бака. Далі олива подається на колектори через рукави високого тиску. Функцією колекторів є рівномірний розподіл оливи за подачі його в кінцеві точки. На виходах із колекторів встановлені інжектори для дроселювання мастильного потоку, а також регулювання мінімального пропускного тиску в магістралі. З інжекторів через поліамідні трубки олива подається на форсунки, де відбувається процес розпилення.
Паралельно олійній магістралі встановлено повітряну. Повітря з блоку підготовки повітря подається на повітряні колектори, звідки поліамідними трубками прямує на форсунки.
Особливістю цієї системи є мастильні блоки, розділені на три секції. Оскільки змащення форм не є одночасним (бічні секції включаються пізніше і вимикаються раніше), то як робоча, так і програмна частини будуть ускладнені для виконання цього завдання. Робота із затримкою забезпечується двома клапанами 2/2 з електромагнітним керуванням та пружинним поверненням.
Регулювання тиску насоса за допомогою запобіжного клапана дозволяє варіювати витрату оливи залежно від нинішніх вимог, у тому числі дозволяючи встановити витрату оливив розмірі необхідних 0,7 л/хв.