Система мікрозмащування транспортера ПЕТ

Система мікрозмащування дає можливість здобути мінімальний стійкий шар мастильного матеріалу на поверхнях тертя транспортерів із пластиковими ланками. Система повністю автономна й має велику кількість регулювань, що дає змогу оптимізувати витрату мастильного матеріалу.

Також вона має мінімальну кількість електричних компонентів (тільки пневматичний відсічний клапан) і працює на стисненому повітрі.
Устаткування підібрано таким чином, що всі комплектуючі системи можуть контактувати як і з «продуктом», так і зі спеціалізованими засобами для чищення, що застосовуються за санітарних обробок конвеєрів харчової промисловості.
Гнучкі накінечники сопел дозволяють чітко відрегулювати зону нанесення мастильного матеріалу, а регулятор тиску дозволяє відрегулювати дисперсність масляно-повітряної суміші.
Змішування оливи і стиснутого повітря відбувається безпосередньо перед подачею на поверхню тертя, що дозволяє одержувати однорідну суміш за весь цикл нанесення. Транспортування повітря та оливи відбувається через коаксильні трубки, що вдвічі зменшує кількість трубопроводів.

Система микросмазки транспортера ПЭТ
Система микросмазки транспортера ПЭТ
Система микросмазки транспортера ПЭТ