Ручна централізована система змащування підшипників барабанів пластинчастого конвеєра

Централізована система змащування пластинчастого конвеєра (живильника) складається з двох мастильних розподільників моделі PMF (один на кожну сторону) з візуальним індикатором роботи. Мастильні розподільники встановлюються на середині конвеєра та з’єднуються трубопроводами з кінцевими точками. За допомогою мастильного насоса (ручного, електричного або пневматичного) мастило надходить у розподільники та розподіляється в кожну точку рівними дозами. Кількість поданого мастильного матеріалу можна розрахувати за кількістю спрацьовувань індикатора, встановленого на розподільнику — кожне спрацювання індикатора дорівнює 0,4 см3 мастила в кожну точку.
Для мастильних магістралей використовується сталева труба прецизійна з умовним проходом 8 мм (10х1). Для точок змащування на натяжних барабанах додатково використовують рукави високого тиску для забезпечення рухливості.

Ця система є простим і надійним способом змащування, який забезпечує контроль подачі та гарантоване попадання мастила у вузол тертя.

hydraulic-circuit-lubrication-system-plate-conveyor