Поворотний знімач вогнетривких виробів для пресу

Цей знімач забезпечує захоплення двох пустотілих виробів із робочої зони пресування, винесення виробів із робочої зони, поворот виробів на 90°, плавне укладання виробів на стрічковий конвеєр, водночас забезпечуючи цілісність виробів.
Знімач являє собою складальний вузол, що складається зі зварної рами, вертикальних циліндрів підйому/опускання, горизонтальних циліндрів виносу виробів, поворотних двигунів, захватів та блоку клапанів. Підйом і опускання знімачів забезпечують вертикальні циліндри. Вертикальні циліндри кріпляться до рами через стандартні фланці.
До нижніх вушок із зовнішнього боку прикріплені поворотні пневмодвигуни з порожнім валом. З внутрішньої сторони до нижніх вушок прикручені корпуси підшипників. Ці підшипники сприймають основні навантаження та розвантажують пневмодвигуни від ваги поворотного механізму та готових виробів.

Swivel-siphon-puller-for-press

Передача обертального моменту відбувається через півосі, з одного боку, запресовані в підшипникові вузли та порожнисті вали пневмодвигунів, а з іншого боку — прикріплені через фланці до опорної пластини.
Знімач має пневматичний привід, робочий тиск стисненого повітря якого 6 бар (мінімум 4 бари). Витрата стисненого повітря становить 1100 л/хв.
Система управління спроєктована на базі контролера Siemens S7–1200, який взаємодіє з комплексною електропневматичною системою ЕВ 80 (хоча спрощено можна використовувати термін електромагнітний пневмоострів). Блок клапанів EB 80 розташований у центральній частині рами. Таке розташування забезпечує мінімальні втрати тиску та високу синхронність роботи парних механізмів. Управління блоком клапанів — за протоколом PROFINET IO системою управління на базі PLC Siemens S7–1200. У блоці клапанів змонтовано шістнадцять бістабільних розподільників.

EB-80

Задля більшої плавності роботи все виконавчі механізми обладнані демпферами, а управління циклом і виключення аварійної ситуації — датчиками кінцевих положень. Датчики кінцевих положень підключено до блоку клапанів.

puller-for-press-drawing