Автоматична централізована система змащування кульових млинів

Система складається з двомагістральної системи змащування, системи розпилення та шафи керування.
Двомагістральна система змащування включає такі компоненти :
— Насосна станція R50:1; 1,330 кг/хв (пневматичний привід, максимальний тиск мастила 600 бар, температурний діапазон роботи -25… + 60 0С, типи мастил — олії > 40 cSt і густі мастила NLGI 2);
— Пневматичний роздавальний клапан (гідравлічний привід, Максимальний тиск мастила 600 бар);
— Датчик тиску (макс. робоча температура +100 С °, робочий тиск мастила 40… 400 бар);
— Електромагнітний пневматичний клапан;
— Лінійний фільтр 60 мкм;
— Блоки підготовки повітря.

Насосний агрегат серії S. C20F розроблений спеціально для роботи у двомагістральних системах густого змащування. Комплектація насоса включає кришку і стежучу пластину для бочок 180–220 л, ультразвуковий датчик рівня мастила і фільтр-сапун. Поворотна магістраль (розвантажувальна) проходить вздовж всмоктуючої труби насоса.
Реверсивний клапан має гідравлічний привід і може налаштовуватися на потрібний тиск.
Додатково встановлений фільтр заправки на 300 мкм, що робить можливим заправляти бочку повторно. Таке рішення дає змогу провести монтаж систем на жорстких трубопроводах та уникнути попадання бруду в разі заміни нової бочки. Комплект поставки включає два варіанти трубопроводів — для жорсткого та гнучкого монтажу насоса, а також додатковий заправний насос із пневмоприводом 91F/71 (7:1; 30 л/хв; мастила до NLGI 2, для бочок 180–220 л).
Гідравлічний трубопровід та арматура розраховані на робочий тиск до 600 бар. Пневматичний фітинг та трубопровід мають робочий тиск до 15 бар.
У комплект системи включені кульові запірні крани з ручним керуванням.

Розпилювальні панелі являють собою металеві пластини, на яких встановлені прогресивні розподільники серії DMX з індуктивними датчиками й замикаючим електричним клапаном та форсунки розпилення серії VSG. Додатково встановлений відсікаючий пневматичний клапан для включення подачі повітря. Форсунки мають вбудований зворотний клапан для мастила, що перешкоджає всмоктуванню форсункою бруду та пилу.
За необхідності клапани керування (гідро- та пневмо-) можуть бути винесені за межі розпилювальної панелі.

hydraulic-circuit-mill