Автоматична централізована система змащування преса СМ1085

Цей проєкт розроблено відповідно до техзавдання замовника та передбачає встановлення на прес АЦСС, яка надасть можливість:
— уникнути простоїв обладнання для змащування вузлів тертя;
— нівелювати людський чинник під час роботи та обслуговування підшипників;
— зменшити використання мастильних матеріалів у порівнянні з нормами картки мастила більш ніж удвічі;
— Збільшити термін служби підшипників завдяки герметизації з картера;
— Зменшити витрати енергії, яка йде на подолання коефіцієнта тертя.

hydraulic-circuit-lubrication-system-Semi-dry-press-CM-1085

Система розрахована на максимальний тиск у 300 бар та роботу зі змащуванням до 2-го класу NLGI за температури від — 25С до +80С. Побудована вона на базі мастильного насоса ILC MAX-G та прогресивних розподільників DPL.

Насос ILC MAX-G має два насосні елементи з продуктивністю 3,54 см3/хв., бак на 8 літрів, датчик мінімального рівня мастила, регульований запобіжний клапан (50–300 бар) та контролер, який дає можливість системі працювати в автоматичному режимі з урахуванням роботи основного устаткування.
Прогресивний розподільник DPL являє собою комплексний виріб зібраний з окремих частин залежно від характеристик точок змащування, для яких він буде адаптований.
Запуск змащування прив’язаний до циклу роботи основного устаткування економії мастильних матеріалів. Насос качає мастило первинним трубопроводом (прецизійна труба Е235+N 10*1.5 мм) на розподільники, які живлять 24 точки змащування через поліамідні труби 6*4 мм.

hydraulic-circuit-lubrication-system-Semi-dry-press-CM-1085-twin