Централізовані системи мастила для фермерської техніки

Системы смазки для фермерской техники

Ланцюги є одними з найважливіших елементів передачі енергії в сільгосптехніці і їх необхідно ретельно змащувати. Традиційний, ручний метод змащування може призвести до нерівномірного змащення. Це призводить до передчасного зношення та погіршує роботу ланцюга. Витрати, пов’язані з виходом із ладу ланцюга через недостатнє змащування, зазвичай дуже суттєві й завдають чимало незручностей. Цього можна уникнути. З автоматизованою системою змащування ланцюга ви завжди можете бути спокійні, тому що вона забезпечує оптимальний режим та дозу мастила для роботи приводних кіл.

Системы смазки цепей для фермерской техники

Автоматичні системи періодично змащують приводні кола під час роботи сільськогосподарської техніки. Ця робота показана на прикладі системи змащення ланцюга з механічним приводом. Наша система використовує обертання ланцюгового колеса сільськогосподарської машини для збільшення тиску насоса, необхідного для змащення. Обмежувачі використовуються для регулювання витрати. Дозоване мастило подається прямо в ланцюг трубками, на кінцях яких є щітки. Змащування щітками забезпечує рівномірне нанесення мастила по всій ширині ролика, що забезпечує оптимальну подачу мастила на пластини та пальці ланок ланцюга та ролики ланцюга.

РУЧНЕ ЗМАЩЕННЯ ПРОТИ АВТОМАТИЧНОГО ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ЗМАЩУВАННЯ

Маленька, точно дозована кількість мастила поставляється з точним інтервалом часу, доки машина працює. Точки тертя знаходяться в русі — це сприяє оптимальному поширенню мастила, що гарантує всім підшипникам низьку витрату мастильного матеріалу та збільшення терміну служби підшипників (у 4 рази та більше).